Amatérská soutěž neregistrovaných hokejistů na Zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou
ČTVRTFINÁLE 1. zápasy
1301 Kaspo - Sokol Těpeře 0:12
Branky a nahrávky: 5. Šikola (Bosák), 11. Holoska (Klimov), 12. Bosák (Ulman), 16. Zbroj, 17. Klimov (Šikola), 19. Berka, 26. Zeman, 34. Hriník (Zeman), 34. Martinčík (Berka), 34. Holoska (Martinčík), 39. Bosák (Berka), 44. Pulíček (Bosák). (0:3,0:4,0:5)
Rozhodčí:  Junek, Mařan
Vyloučení:  2/6 navíc TS Zeman (TĚP)
1302 HC ZEOS Lomnice - Sokol Roztoky 1:4
Branky a nahrávky: 10. Mašek st. (Košťák J.) - 17. Pištora (Hlaváč), 21. Holas (Pištora), 25. Rychlovský, 45. Vejnar. (1:0,0:3,0:1)
Rozhodčí:  Zikmund, Kozák
Vyloučení:  0/5
1303 HC Sklepy Nová Paka - HC Čeští Letci 1:3
Branky a nahrávky: 28. Chudoba J. - 21. Křížek (Plecháč), 27. Fišar, 32. Semecký (Václavec, Plecháč). (0:0,1:2,0:1)
Rozhodčí:  Dlouhý - Junek, Mařan
Vyloučení:  5/5 navíc TS Sedláček (ČL)
1304 BHK Turnov - Grey Grizzlies Hořice 4:0
Branky a nahrávky: 27. Novotný (Lamač), 37. Pitel (Sojka). (0:0,1:0,2:0)
Rozhodčí:  Novák st., Pospíšil
Vyloučení:   1/2
ČTVRTFINÁLE 2. zápasy
1305 Sokol Těpeře - Kaspo 4:2
Branky a nahrávky: 30. Zeman (Vávra), 31. Zeman (Berka), 35. Šikola (Vávra), 42. Berka (Bosák) - 5. Vogt (Strnad), 34. Čvančara (Průšek st.). (0:1,1:0,3:1)
Rozhodčí:  Hlava R., Matěja
Vyloučení:   4/8
1306 Sokol Roztoky - HC ZEOS Lomnice 0:5
Branky a nahrávky: Kontumačně
Rozhodčí:  Hlava R., Matěja
Vyloučení: 
1307 HC Čeští Letci - HC Sklepy Nová Paka 2:2
Branky a nahrávky: 38. Jelínek, 40. Karban (Jelínek) - 18. Rajm (Knap), 28. Vencl. (0:0,0:2,2:0)
Rozhodčí:  Dlouhý, Novák J. ml.
Vyloučení:  7/5 navíc Horáček (ČL) - OT a Červený (SNP) - 5+OK
1308 Grey Grizzlies Hořice - BHK Turnov 1:2
Branky a nahrávky: 14. Nečesaný (Karban J.) - 7. Patřičný (Zahradník), 42. Patřičný. (1:1,0:0,0:1)
Rozhodčí:  Dlouhý, Novák J. ml.
Vyloučení:   5/7
SEMIFINÁLE 1. zápasy
1309 HC ZEOS Lomnice - Sokol Těpeře 3:6
Branky a nahrávky: 13. Nalezinek F. (Pospíšil), 18. Pospíšil, 31. Mašek Jiří (Košťák st.) - 1. Berka (Ulman Jan), 19. Holoska (Martinčík), 33. Pulíček (Klimov), 42. Zeman (Šikola), 42. Martinčík (Holoska), 45. Zeman (Šikola). (2:2,1:1,0:3)
Rozhodčí:  Kozák, Mařan
Vyloučení:  5/6
1310 BHK Turnov - HC Čeští Letci 3:6
Branky a nahrávky: 26. Patřičný (Šimon), 59. Sojka (Řezníček), 60. Patřičný (Mikule) - 7. Hanyš (Jelínek), 26. Jelínek (Karban), 36. Fišar (Horáček), 40. Křížek (Semecký), 45. Karban (Semecký), 47. Karban (Fišar). (0:1,1:3,2:2)
Rozhodčí:  Pospíšil, Novák
Vyloučení: 6/7
SEMIFINÁLE 2. zápasy
1311 Sokol Těpeře - HC ZEOS Lomnice 9:3
Branky a nahrávky: 6. Vávra (Berka), 17. Ulman Jan (Holoska), 18. Klimov (Bosák), 21. Bosák (Vávra), 23. Ulman Jan (Holoska), 24. Vávra (Šikola), 28. Zeman (Klimov), 29. Berka (Holoska), 39. Klimov - 12. Valenta (Šimek), 44. Nalezinek F. (Šulc ml.), 44. Mašek st. (Nalezinek L.). (3:1,6:0,0:2)
Rozhodčí:  Blažek, Mařan
Vyloučení: 8/6 navíc TS - Šikola (TĚP)
1312 HC Čeští Letci - BHK Turnov 5:6   0:1sn
Branky a nahrávky: 7. Karban (Plecháč), 13. Karban (Semecký), 15. Horáček (Fišar), 22. Semecký (Horáček), 30. Syrůček - 7. Patřičný (Zahradník), 18. Novotný (Sojka), 34. Zahradník (Patřičný), 54. Novotný (Patřičný), 56. Novotný, 60. Zákoucký; rozhodující nájezd: 60. Novotný. (3:2,2:1,0:3)
Rozhodčí:  Mařan, Novák
Vyloučení: 5/4 navíc OT - Frýba (ČL)
FINÁLE Č. 1 1. zápas
1313 Sokol Těpeře - BHK Turnov 3:6
Branky a nahrávky: 19. Šikola (Bosák), 21. Zbroj (Martinčík), 40. Klimov (Berka) - 18. Zahradník (Lamač), 24. Patřičný (Šimon), 28. Šimon (Patřičný), 43. Patřičný (Šimon), 51. Pitel (Lamač), 55. Hájek (Rössler). (1:1;2:2;0:3)
Rozhodčí:  Pospíšil, Kozák
Vyloučení: 10/7 navíc TS - Patřičný (BHK)
FINÁLE Č. 2 2. zápas
1317 BHK Turnov - Sokol Těpeře 4:3
Branky a nahrávky: 3. Mikule, 10. Patřičný, 19. Řezníček (Sojka), 59. Sojka - 7. Berka (Martinčík), 14. Holoska (Martinčík), 36. Bosák (Berka). (3:2;0:1;1:0)
Rozhodčí:  Novák, Mařan
Vyloučení: 3/2
O 3. místo 1. zápas
1314 HC Čeští Letci - HC ZEOS Lomnice 4:5
Branky a nahrávky: 4. Fišar (Zikmund), 25. Zajíc (Žďárský), 28. Fišar (Karban), 59. Hanyš (Jelínek) - 15. Nalezinek L. (Košťák J.), 19. Šulc ml., 22. Šimek (Nalezinek F.), 23. Mašek ml., 49. Šimek (Nalezinek F.). (0:2,0:3,2:2)
Rozhodčí:  Novák, Mařan
Vyloučení: 8/4 navíc TS - Jelínek (ČL)
O 3. místo 2. zápas
1318 HC ZEOS Lomnice - HC Čeští Letci 1:5 - náj. 1:0
Branky a nahrávky: 24. Šulc ml. (Nalezinek F.), rozhodující náj.- Pospíšil - 4. Syrůček (Sedláček), 12. Zikmund, 35. Zikmund (Fišar), 38. Plecháč (Žďárský), 42. Hanyš (Plecháč). (0:2,1:2,0:1-1:0)
Rozhodčí:  Novák, Mařan
Vyloučení: 10/9 navíc TS - Koudelka (Zeos) a OT - Zajíc (ČL)
O 5. místo 1. zápas
1319 Sokol Roztoky - Grey Grizzlies Hořice 2:7
Branky a nahrávky: 9. Srnský D. (Jebavý), 17. Hlaváč (Jebavý) - 5. Štefan (Nečesaný), 28. Štefan, 29. Bělina (Karban J.), 33. Palouš (Bělina), 39. Bělina (Karban J.), 44. Molič (Palouš), 45. Bělina (Karban J.). (1:1;1:2;0:4)
Rozhodčí: Pospíšil, Junek
Vyloučení: 3/2
O 7. místo 1. zápas
1320 HC Sklepy Nová Paka - Kaspo 2:4
Branky a nahrávky: 6. Augusta (Krsek), 17. Žilák (Hejňák) - 4. Strnad (Špánek), 21. Čermák (Špánek), 24. Průšek st. (Strnad), 42. Sobotka.  (1:1,1:2,0:1)
Rozhodčí:  Drahoňovský, Košťák
Vyloučení: 3/3
10.01.2016 Nový web LHL
Všechny informace jsou přesunuty na nový web www.lhl-lomnice.cz

11.12.2015 Statistiky základní části.
V pondělí 14.12. budou vydány kompletní statistiky po základní části soutěže.

11.12.2015 V neděli končí základní část.
Příští týden zahajuje nadstavba ve skupinách 1-6 a 5-12. Dvanáctým účastníkem soutěže
se stala Stará garda HC Lomnice, která nahradí Devro.

05.11.2015 Další letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Opět byl aktualizován rozpis soutěže a také všechny dosavadní výsledky a tabulka.

19.10.2015 První letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Nově najdete u rozpisu soutěže také všechny dosavadní výsledky a první letošní tabulku.

03.10.2015 Dnešní program zrušen.
Všechna dnešní utkání byla z důvodu nedostatku hráčů odložena a budou sehrána v náhradním termínu. Nedělní večerní utkání snad již bude sehráno.

24.09.2015. Nová sezóna zahájena.
Duelem Syřenov - Střeleč byl zahájen 33. ročník Okresní přebor Svijanské nápojky - LHL. Oba celky se nakonec rozešli smírně.

15.09.2015. Aktiv klubů schválil jízdní řád nové sezóny.
Do nové sezóny vstupuje nakonec 12 týmů. V soutěži skončili oba turnovské týmy, Rovensko a Kaspo.

 
     
     
     
     
     
     
     
KONEČNÁ TABULKA
SEZÓNA 2013/14

1  Sokol Roztoky
2  Sokol Těpeře
3  HC Čeští Letci
4  BHK Turnov A
5  HC Black Rooks Syřenov
6  HC Sklepy team N. Paka
7  Sokol Rovensko
8  Sklopísek Střeleč
9  Sokol Horní Branná
10 Kaspo
11 HC ZEOS Lomnice
12 Grey Grizzlies Hořice
13 HC Železný Brod
14 Devro Jilemnice
15 HC Semily
16 BHK Turnov B
17 HC Jilemnice
18 HC Mírová
19 HC TJ Benešov
Copyright LHL 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one