Amatérská soutěž neregistrovaných hokejistů na Zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou
ČTVRTFINÁLE 1. zápasy
1401 HC Piráti - Sklopísek Střeleč 1:6
Branky a nahrávky: 7. Body (Lhota) - 2. Hlavatý L., 15. Hlavatý L. (Stránský), 15. Daňo T. (Hlavatý L.). 23. Šobek (Daňo M.), 40. Daňo T., 41. Hlavatý L. (Florián). (1:3,0:1,0:2)
Rozhodčí:  Mařan, Košťák
Vyloučení:  2/4
1402 Sokol Horní Branná - HC Black Rooks Syřenov 2:1
Branky a nahrávky: 14. Čermák, 41. Čermák (Slabý) - 29. Skalický. (1:0,0:1,1:0)
Rozhodčí:  Pospíšil, Mařan
Vyloučení:  3/5
1403 HC Jilemnice - Železný Brod 1:3
Branky a nahrávky: 37. Petřík (Skalický) - 7. Maryško, 14. Munzar (Tvrdík), 25. Tvrdík (Pavlata). (0:2,0:1,1:0)
Rozhodčí:  Košťák, Junek
Vyloučení:  7/9
1404 Cutisin Jilemnice - Sokol Rovensko A 1:7
Branky a nahrávky: 14. Svoboda (Boukal) - 3. Perger (Malý L.), 4. Perger, 6. Šmucr (Malý L.), 9. Malý L. (Karásek), 17. Roubíček (Malý L.), 28. Bubák (Šmucr), 29. Šmucr (Malý L.). (1:4,0:3,0:0)
Rozhodčí:  Mařan, Košťák
Vyloučení:  3/3 navíc Buďárek (CJ) 5+OK
ČTVRTFINÁLE 2. zápasy
1405 Sklopísek Střeleč - HC Piráti 5:1
Branky a nahrávky: 1. Hlavatý L. (Daňo M.), 9. Daňo P. (Daňo M.), 25. Daňo M. (Florián), 43. Daňo P., 44. Šobek M. (Daňo M.) - 18. Hurei (Jenček ml.). (2:0;1:1;2:0)
Rozhodčí:  Kozák, Mařan
Vyloučení:  3/3 navíc Hlavatý J. (SS) OT
1406 HC Black Rooks Syřenov - Sokol Horní Branná 2:6
Branky a nahrávky: 2. Bláha (Vik), 41. Mizera Z. - 2. Slabý, 8. Čermák, 25. Zimmermann, 34. Jindřišek (Beneš), 35. Grufik (Beneš), 41. Jindřišek (Maršík). (1:2;0:1;1:3)
Rozhodčí:  Kozák, Mařan
Vyloučení:  4/6
1407 Železný Brod - HC Jilemnice 0:2   náj.1:0
Branky a nahrávky: rozhodující nájezd Tvrdík J. - 16. Jebavý (Skalický), 29. Maršík (Petřík). (0:0;0:2;0:0)
Rozhodčí:  Hlava R., Sehnoutek
Vyloučení:  4/2
1408 Sokol Rovensko A - Cutisin Jilemnice 2:4   náj.0:1
Branky a nahrávky: 35. Malý L. (Šmucr), 42. Malý L. - 4. Svoboda, 20. Svoboda (Šír), 30. Urban (Svoboda), 45. Svoboda; rozhodují nájezd: Svoboda. (0:1;0:2;2:1)
Rozhodčí:  Hlava R., Matěja
Vyloučení:  4/5
SEMIFINÁLE 1. zápasy
1409 Sokol Horní Branná - Sklopísek Střeleč 4:8
Branky a nahrávky: 8. Zimmermann, 12. Maršík (Beneš), 15. Kovář, 35. Blažek (Zimmermann) - 20. Daňo P. (Florián), 22. Daňo M. (Daňo P.), 25. Hlavatý L. (Daňo T.), 30. Florián (Daňo P.), 41. Daňo P., 42. Hlavatý J. (Hlavatý L.), 43. Hlavatý J., 45. Daňo T. (Šobek V.). (3:0,0:4,1:4)
Rozhodčí:  Košťák, Drahoňovský
Vyloučení: 4//3
1410 Cutisin Jilemnice - Železný Brod 1:5
Branky a nahrávky: 4. Svoboda (Čuma) - 21. Schovánek (Vele), 34. Tvrdík (Nosek K.), 40. Nosek M. (Zdeněk), 40. Tvrdík (Vele), 45. Schovánek. (1:0,0:1,0:4)
Rozhodčí:  Košťák, Mařan
Vyloučení: 8/7
SEMIFINÁLE 2. zápasy
1411 Sklopísek Střeleč - Sokol Horní Branná 3:3
Branky a nahrávky: 23. Daňo P. (Florián), 24. Hlavatý J. (Daňo T.), 44. Šobek M. - 2. Kobrle, 6. Maršík, 10. Jindřišek (Kovář). (0:3,2:0,1:0)
Rozhodčí:  Matěja, Hlava L.
Vyloučení: 1/1
1412 Železný Brod - Cutisin Jilemnice 1:6   náj.0:1
Branky a nahrávky: 5. Maryško - 6. Svoboda, 19. Kaván (Šolc), 24. Buďárek (Čuma), 27. Urban (Kaván), 31. Svoboda, 40. Sucharda (Svoboda); rozhodující nájezd: Čuma. (1:1,0:3,0:2)
Rozhodčí:  Novák, Blažek
Vyloučení: 2/2
O 9. místo 1. zápas
1413 Cutisin Jilemnice - Sklopísek Střeleč 2:3
Branky a nahrávky: 31. Svoboda (Urban), 44. Svoboda (Kaván) - 5. Daňo T. (Hlavatý J.), 8. Hlavatý J. (Šobek M.), 22. Daňo T. (Hlavatý J.). (0:2;0:1;2:0)
Rozhodčí: Zikmund, Hlava L.
Vyloučení: 3/1 navíc Šolc (CUT) TS.
O 9. místo 2. zápas
1417 Sklopísek Střeleč - Cutisin Jilemnice 9:5
Branky a nahrávky: 8. Měšťan (Hlavatý J.), 13. Hlavatý J. (Hlavatý L.), 21. Hlavatý L. (Hlavatý J.), 23. Hlavatý L. (Hlavatý J.), 25. Daňo P., 33. Hlavatý J. (Hlavatý L.), 35. Florián (Daňo M.), 36. Hlavatý J. (Hlavatý L.), 38. Florián (Daňo P.) - 6. Lukeš (Boukal A.), 22. Svoboda (Kaván), 40. Buďárek, 43. Kaván (Čuma), 44. Svoboda (Urban). (2:1;3:1;4:3)
Rozhodčí: Blažek, Junek
Vyloučení: 2/5
O 11. místo 1. zápas
1414 Sokol Horní Branná - Železný Brod 5:5
Branky a nahrávky: 5. Kubát (Beneš), 20. Kubát (Beneš), 23. Kovář (Kubza), 24. Čermák (Slabý), 41. Kobrle (Beneš) - 8. Munzar (Nosek ml.), 15. Tvrdík (Schovánek), 24. Tvrdík (Munzar), 30. Munzar (Tvrdík), 33. Munzar (Tvrdík). (1:2;3:2;1:1)
Rozhodčí: Novák, Hlava L.
Vyloučení: 3/4
O 11. místo 2. zápas
1418 Železný Brod - Sokol Horní Branná 5:1
Branky a nahrávky: 15. Nosek M. (Tvrdík J.), 19. Kopal (Tvrdík F.), 36. Vele (Munzar), 39. Krouza (Munzar), 40. Vele (Mareš) - 43. Zimmermann (Beneš). (1:0;1:0;3:1)
Rozhodčí: Košťák, Drahoňovský
Vyloučení: 5/4
O 13. místo 1. zápas
1415 HC Black Rooks Syřenov - Sokol Rovensko A 4:2
Branky a nahrávky: 5.  Bláha, 27. Blažík (Mizera Z.), 34. Fišar (Skalický), 45. Láska ml. (Bláha) - 10. Bubák (Malý D.), 43. Bubák (Karásek). (1:1;1:0;2:1)
Rozhodčí:  Zikmund, Junek
Vyloučení: 1/2
O 13. místo 2. zápas
1419 Sokol Rovensko A - HC Black Rooks Syřenov 2:2
Branky a nahrávky: 6. Bubák (Malý L.), 7. Bubák (Perger) - 32. Bláha, 44. Láska st. (Vik). (2:0;0:0;0:2)
Rozhodčí:  Zikmund, Blažek
Vyloučení: 4/7
O 15. místo 1. zápas
1416 HC Jilemnice - HC Piráti 5:5
Branky a nahrávky: 3. Skalický (Maršík), 12. Švéda (Augustin), 14. Jarošík, 20. Stefanov (Jarošík), 25. Jebavý - 7. Body (Lhota), 27. Body, 29. Sedláček (Kozák), 37. Body (Jenček ml.), 41. Janďourek (Body). (3:1;2:2;0:2)
Rozhodčí:  Košťák, Junek
Vyloučení: 3/2
O 15. místo 2. zápas
1420 HC Piráti - HC Jilemnice 2:0
Branky a nahrávky: 38. Body, 45. Bauer. (0:0;0:0;2:0)
Rozhodčí:  Drahoňovský, Blažek
Vyloučení: 9/10
10.01.2016 Nový web LHL
Všechny informace jsou přesunuty na nový web www.lhl-lomnice.cz

11.12.2015 Statistiky základní části.
V pondělí 14.12. budou vydány kompletní statistiky po základní části soutěže.

11.12.2015 V neděli končí základní část.
Příští týden zahajuje nadstavba ve skupinách 1-6 a 5-12. Dvanáctým účastníkem soutěže
se stala Stará garda HC Lomnice, která nahradí Devro.

05.11.2015 Další letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Opět byl aktualizován rozpis soutěže a také všechny dosavadní výsledky a tabulka.

19.10.2015 První letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Nově najdete u rozpisu soutěže také všechny dosavadní výsledky a první letošní tabulku.

03.10.2015 Dnešní program zrušen.
Všechna dnešní utkání byla z důvodu nedostatku hráčů odložena a budou sehrána v náhradním termínu. Nedělní večerní utkání snad již bude sehráno.

24.09.2015. Nová sezóna zahájena.
Duelem Syřenov - Střeleč byl zahájen 33. ročník Okresní přebor Svijanské nápojky - LHL. Oba celky se nakonec rozešli smírně.

15.09.2015. Aktiv klubů schválil jízdní řád nové sezóny.
Do nové sezóny vstupuje nakonec 12 týmů. V soutěži skončili oba turnovské týmy, Rovensko a Kaspo.

 
     
     
     
     
     
     
     
KONEČNÁ TABULKA
SEZÓNA 2013/14

1  Sokol Roztoky
2  Sokol Těpeře
3  HC Čeští Letci
4  BHK Turnov A
5  HC Black Rooks Syřenov
6  HC Sklepy team N. Paka
7  Sokol Rovensko
8  Sklopísek Střeleč
9  Sokol Horní Branná
10 Kaspo
11 HC ZEOS Lomnice
12 Grey Grizzlies Hořice
13 HC Železný Brod
14 Devro Jilemnice
15 HC Semily
16 BHK Turnov B
17 HC Jilemnice
18 HC Mírová
19 HC TJ Benešov
Copyright LHL 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one