Amatérská soutěž neregistrovaných hokejistů na Zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou

Přehled kan. bodování

Přehled kanadské bodování základní část Okresní přebor Svijanské nápojky - LHL 2015/16
         
  Hráč Branky Asist. Body
         
1. Nalezinek Filip (HC ZEOS Lomnice) 18 6 24
2. Kadavý Jiří (Sokol Roztoky) 11 9 20
3. Daňo Petr (Sklopísek Střeleč) 13 6 19
4. Novák Martin (HC Black Rooks Syřenov) 10 9 19
5. Václavec Zdeněk (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 14 4 18
6. Rejthárek Aleš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 10 8 18
6. Dušička Václav (HC Black Rooks Syřenov) 10 8 18
8. Jakubec Jiří (Sokol Roztoky) 14 3 17
9. Metelka Jan (HC Jilemnice) 12 5 17
10. Body Erik (Sklopísek Střeleč) 10 7 17
11. Rychlovský Marek (Sokol Roztoky) 8 9 17
11. Mašek Vojtěch (Sklopísek Střeleč) 8 9 17
13. Nalezinek Libor (HC ZEOS Lomnice) 11 5 16
14. Šrámek Alan (Sokol Roztoky) 10 6 16
15. Hlavatý Jaroslav (Sklopísek Střeleč) 9 7 16
15. Skalický David (HC Jilemnice) 9 7 16
17. Mácha Daniel (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 11 4 15
18. Holoska Martin (Sokol Těpeře) 8 6 14
19. Hurei Jan (Sklopísek Střeleč) 10 3 13
20. Bulíček Zdeněk (HC Black Rooks Syřenov) 6 7 13
21. Šikola Daniel (Sokol Těpeře) 11 1 12
22. Karban Lukáš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 6 6 12
23. Pistulka Roman (Sokol Roztoky) 8 3 11
24. Tvrdík Jakub (HC Železný Brod) 6 5 11
25. Mašek Jakub (HC ZEOS Lomnice) 4 7 11
25. Žďára Jan (Sokol Roztoky) 4 7 11
27. Erychleb Radek (HC Black Rooks Syřenov) 6 4 10
27. Šobek Milan (Sklopísek Střeleč) 6 4 10
29. Jiránek Jakub (HC Semily) 8 1 9
30. Štajner Pavel (HC Black Rooks Syřenov) 7 2 9
31. Zeman Petr (Sokol Těpeře) 5 4 9
31. Khlebtsov Alexander (Sokol Těpeře) 5 4 9
33. Vaníček Aleš (HC Mírová) 4 5 9
33. Ulmann Jan (Sokol Těpeře) 4 5 9
35. Sucharda Jaroslav (Sokol Roztoky) 3 6 9
36. Stránský Vojtěch (HC ZEOS Lomnice) 6 2 8
36. Vencl Martin (Sokol Roztoky) 6 2 8
38. Příkazský Tomáš (Sokol Těpeře) 5 3 8
39. Mazánek Lukáš (HC Mírová) 4 4 8
39. Hlavatý Lukáš (Sklopísek Střeleč) 4 4 8
41. Mizera Zdeněk (HC Black Rooks Syřenov) 4 3 7
42. Bušek Lubor (Sokol Roztoky) 3 4 7
42. Bosák Petr (Sokol Těpeře) 3 4 7
44. Heřmanský Lukáš (HC ZEOS Lomnice) 2 5 7
44. Hlaváč  Petr (Sokol Roztoky) 2 5 7
46. Zápotocký Ondřej (HC Black Rooks Syřenov) 5 1 6
47. Semecký Lukáš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 4 2 6
47. Švandrlík Vlastimil (HC Black Rooks Syřenov) 4 2 6
47. Zázvorka Pavel (Sokol Roztoky) 4 2 6
47. Nosek Patrik (HC Železný Brod) 4 2 6
47. Nosek Milan (HC Železný Brod) 4 2 6
47. Prokůpek Robert (HC Mírová) 4 2 6
53. Pištora Radek (Sokol Roztoky) 3 3 6
53. Král Michal (Sokol Těpeře) 3 3 6
55. Hádek Evžen (HC Semily) 2 4 6
56. Fejfar Petr (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1 5 6
57. Srnský Daniel (Sokol Roztoky) 0 6 6
58. Skalický Petr (HC Black Rooks Syřenov) 4 1 5
58. Albrecht Martin (Sokol Roztoky) 4 1 5
58. Augustin František (HC Jilemnice) 4 1 5
61. Dubravský Lukáš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 3 2 5
62. Berka Tomáš (Sokol Těpeře) 2 3 5
62. Lepka Martin (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 2 3 5
64. Srb Ondřej (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1 4 5
64. Soviár Josef (Sokol Roztoky) 1 4 5
64. Sehnoutek Jakub (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1 4 5
67. Fišar Michal (HC Black Rooks Syřenov) 0 5 5
68. Cidlinský Miloš (HC Mírová) 3 1 4
68. Kubán Miroslav (HC Semily) 3 1 4
68. Zajíc Lukáš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 3 1 4
71. Ždˇárský Lukáš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 2 2 4
71. Krouza Ladislav (HC Železný Brod) 2 2 4
71. Strouhal Tomaš (HC Železný Brod) 2 2 4
71. Bartoš Martin (Sokol Těpeře) 2 2 4
71. Rygr Vojtěch (Sokol Horní Branná) 2 2 4
76. Hlaváč Pavel (HC ZEOS Lomnice) 1 3 4
76. Mašek Jiří (HC ZEOS Lomnice) 1 3 4
76. Kopecký Petr (HC Semily) 1 3 4
76. Zimmermann Luboš (Sokol Horní Branná) 1 3 4
76. Šobek Václav (Sklopísek Střeleč) 1 3 4
76. Wimmer Jan (HC Jilemnice) 1 3 4
82. Hanyš Pavel (Sklopísek Střeleč) 0 4 4
83. Kubát Oldřich (Sokol Horní Branná) 3 0 3
83. Kousal Filip (HC Semily) 3 0 3
83. Kovář Martin (Sokol Horní Branná) 3 0 3
83. Krotil Robert (HC Mírová) 3 0 3
87. Šulc Přemysl (HC ZEOS Lomnice) 2 1 3
87. Švéda Tomáš (HC Jilemnice) 2 1 3
87. Adam Jiří (HC Mírová) 2 1 3
87. Mareš Přemysl (HC Železný Brod) 2 1 3
87. Maršík Roman (HC Jilemnice) 2 1 3
87. Zikmund Martin (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 2 1 3
87. France Pavel (HC Black Rooks Syřenov) 2 1 3
87. Petr Zdeněk (HC Železný Brod) 2 1 3
87. Štryncl Libor (HC Mírová) 2 1 3
96. Grufík Ladislav (Sokol Horní Branná) 1 2 3
96. Král Tomáš (HC ZEOS Lomnice) 1 2 3
96. Pluhař Rudolf (Sokol Těpeře) 1 2 3
96. Pospíšil René (HC ZEOS Lomnice) 1 2 3
96. Kolda Milan (HC Jilemnice) 1 2 3
101. Rozsypal Zdeněk (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 0 3 3
102. Tvrdík František (HC Železný Brod) 2 0 2
102. Těchník Lukáš (HC ZEOS Lomnice) 2 0 2
102. Sacher Tomáš (HC Jilemnice) 2 0 2
102. Mizera Robert (HC Black Rooks Syřenov) 2 0 2
102. Blažek Petr (Sokol Horní Branná) 2 0 2
102. Schovánek Jan (HC Semily) 2 0 2
108. Tomášek Aleš (HC Semily) 1 1 2
108. Sedláček Jaroslav (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1 1 2
108. Kučera Petr (HC Jilemnice) 1 1 2
108. Havel Jiří (HC Semily) 1 1 2
108. Beneš David (Sokol Horní Branná) 1 1 2
108. Valenta Jiří (HC ZEOS Lomnice) 1 1 2
108. Florián Martin (Sklopísek Střeleč) 1 1 2
108. Sedláček Tomáš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1 1 2
108. Bouda Michal (Sokol Těpeře) 1 1 2
108. Chalupný Jan (Sokol Horní Branná) 1 1 2
108. Roubíček Jaroslav (HC Mírová) 1 1 2
108. Červený Jiří (Sokol Roztoky) 1 1 2
120. Balatka Filip (HC Semily) 0 2 2
120. Boudík Jan (Sokol Těpeře) 0 2 2
120. Šulc Adam (HC Mírová) 0 2 2
120. Kopal Libor (HC Mírová) 0 2 2
120. Hradecký Pavel (HC Semily) 0 2 2
120. Maršík Jan (Sokol Horní Branná) 0 2 2
126. Kubánek Martin (HC Mírová) 1 0 1
126. Novotný Jiří (HC Železný Brod) 1 0 1
126. Slabý Ondřej (Sokol Horní Branná) 1 0 1
126. Řeháček Josef (Sokol Roztoky) 1 0 1
126. Schovánek Michal (HC Železný Brod) 1 0 1
126. Říha Pavel (HC Jilemnice) 1 0 1
126. Němec Daniel (HC ZEOS Lomnice) 1 0 1
126. Žilák Vojtěch (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1 0 1
126. Srnský Petr (Sokol Roztoky) 1 0 1
126. Králíček Josef (HC Semily) 1 0 1
126. Nosek Karel (HC Železný Brod) 1 0 1
126. Klazar Jiří (Sokol Roztoky) 1 0 1
126. Janda Vladimír (Sokol Horní Branná) 1 0 1
126. Munzar Jan (HC Železný Brod) 1 0 1
126. Dlouhý Jaromír (HC Semily) 1 0 1
126. Jarošík Jan (HC Jilemnice) 1 0 1
126. Kroupa Pavel (HC Semily) 1 0 1
126. Augustin František (HC Jilemnice) 1 0 1
126. Kozák Jaroslav (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1 0 1
145. Hejňák Dušan (HC Semily) 0 1 1
145. Šimek Jaroslav (HC ZEOS Lomnice) 0 1 1
145. Machačný Tomáš (Sklopísek Střeleč) 0 1 1
145. Cvrček Roman (HC Železný Brod) 0 1 1
145. Láska Radek (HC Black Rooks Syřenov) 0 1 1
145. Jindřišek Martin (Sokol Horní Branná) 0 1 1
145. Hriník Pavel (Sokol Těpeře) 0 1 1
145. Novák Jiří (HC Black Rooks Syřenov) 0 1 1
145. Buriánek Michal (HC Semily) 0 1 1
145. Pulíček Roman (Sokol Těpeře) 0 1 1
145. Procházka Jiří (HC Black Rooks Syřenov) 0 1 1
145. Drusan Radek (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 0 1 1
145. Hradec Pavel (HC Black Rooks Syřenov) 0 1 1
145. Pilát Jaroslav (Sokol Horní Branná) 0 1 1
145. Matura Stanislav (HC Jilemnice) 0 1 1
145. Martinec Petr (HC ZEOS Lomnice) 0 1 1
145. Augsten Petr (HC Železný Brod) 0 1 1
10.01.2016 Nový web LHL
Všechny informace jsou přesunuty na nový web www.lhl-lomnice.cz

11.12.2015 Statistiky základní části.
V pondělí 14.12. budou vydány kompletní statistiky po základní části soutěže.

11.12.2015 V neděli končí základní část.
Příští týden zahajuje nadstavba ve skupinách 1-6 a 5-12. Dvanáctým účastníkem soutěže
se stala Stará garda HC Lomnice, která nahradí Devro.

05.11.2015 Další letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Opět byl aktualizován rozpis soutěže a také všechny dosavadní výsledky a tabulka.

19.10.2015 První letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Nově najdete u rozpisu soutěže také všechny dosavadní výsledky a první letošní tabulku.

03.10.2015 Dnešní program zrušen.
Všechna dnešní utkání byla z důvodu nedostatku hráčů odložena a budou sehrána v náhradním termínu. Nedělní večerní utkání snad již bude sehráno.

24.09.2015. Nová sezóna zahájena.
Duelem Syřenov - Střeleč byl zahájen 33. ročník Okresní přebor Svijanské nápojky - LHL. Oba celky se nakonec rozešli smírně.

15.09.2015. Aktiv klubů schválil jízdní řád nové sezóny.
Do nové sezóny vstupuje nakonec 12 týmů. V soutěži skončili oba turnovské týmy, Rovensko a Kaspo.

 
     
     
     
     
     
     
     
KONEČNÁ TABULKA
SEZÓNA 2013/14

1  Sokol Roztoky
2  Sokol Těpeře
3  HC Čeští Letci
4  BHK Turnov A
5  HC Black Rooks Syřenov
6  HC Sklepy team N. Paka
7  Sokol Rovensko
8  Sklopísek Střeleč
9  Sokol Horní Branná
10 Kaspo
11 HC ZEOS Lomnice
12 Grey Grizzlies Hořice
13 HC Železný Brod
14 Devro Jilemnice
15 HC Semily
16 BHK Turnov B
17 HC Jilemnice
18 HC Mírová
19 HC TJ Benešov
Copyright LHL 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one