Amatérská soutěž neregistrovaných hokejistů na Zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou

Přehled trestů

  Přehled trestů soutěže Okresní přebor 2015/16 ZČ          
  stav k 5.11.2015            
  Hráč 2 5 10 20 kon TM
               
1. Hradecký Pavel (HC Semily) 3   1     16
2. Poláček Libor (HC Black Rooks Syřenov) 2   1     14
3. Pavlata Tomáš (HC Železný Brod) 1   1     12
4. Roubíček Jaroslav (HC Mírová) 6         12
5. Žďára Jan (Sokol Roztoky) 4         8
5. Prokůpek Robert (HC Mírová) 4         8
5. Hurei Jan (Sklopísek Střeleč) 4         8
5. Láska Roman (HC Black Rooks Syřenov) 4         8
5. Jebavý David (Sokol Horní Branná) 4         8
5. Bulíček Zdeněk (HC Black Rooks Syřenov) 4         8
11. Buďárek Robert (Devro Jilemnice) 3         6
11. Schovánek Michal (HC Železný Brod) 3         6
11. Metelka Jan (HC Jilemnice) 3         6
11. Holoska Martin (Sokol Těpeře) 3         6
11. Body Erik (Sklopísek Střeleč) 3         6
11. Mareš Přemysl (HC Železný Brod) 3         6
11. Adam Jiří (HC Mírová) 3         6
11. Mašek Jakub (HC ZEOS Lomnice) 3         6
11. Král Michal (Sokol Těpeře) 3         6
11. Grufík Ladislav (Sokol Horní Branná) 3         6
21. Kubza Radek (Sokol Horní Branná) 2         4
21. Šír Jan (Devro Jilemnice) 2         4
21. Boukal Aleš (Devro Jilemnice) 2         4
21. Matura Stanislav (HC Jilemnice) 2         4
21. Hanyš Pavel (Sklopísek Střeleč) 2         4
21. Augustin František (HC Jilemnice) 2         4
21. Řeháček Josef (Sokol Roztoky) 2         4
21. Urban Tomáš (Devro Jilemnice) 2         4
21. Petřík Filip (Devro Jilemnice) 2         4
21. Procházka Jiří (HC Black Rooks Syřenov) 2         4
21. Kovář Martin (Sokol Horní Branná) 2         4
21. Hlavatý Lukáš (Sklopísek Střeleč) 2         4
21. Švandrlík Vlastimil (HC Black Rooks Syřenov) 2         4
21. Nosek Patrik (HC Železný Brod) 2         4
21. Zimmermann Luboš (Sokol Horní Branná) 2         4
21. Srb Ondřej (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 2         4
21. Pulíček Roman (Sokol Těpeře) 2         4
21. Petr Zdeněk (HC Železný Brod) 2         4
21. Bartoš Martin (Sokol Těpeře) 2         4
21. Švéda Tomáš (HC Jilemnice) 2         4
21. Král Tomáš (HC ZEOS Lomnice) 2         4
21. Erychleb Radek (HC Black Rooks Syřenov) 2         4
21. Balatka Filip (HC Semily) 2         4
21. Starý Petr (Sklopísek Střeleč) 2         4
21. Fišar Michal (HC Black Rooks Syřenov) 2         4
46. Havel Jiří (HC Semily) 1         2
46. Srnský Daniel (Sokol Roztoky) 1         2
46. Karban Lukáš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1         2
46. Bušek Lukáš (Sokol Horní Branná) 1         2
46. Jebavý Lukáš (HC Jilemnice) 1         2
46. Hádek Evžen (HC Semily) 1         2
46. Bosák Petr (Sokol Těpeře) 1         2
46. Janda Vladimír (Sokol Horní Branná) 1         2
46. Kadavý Jiří (Sokol Roztoky) 1         2
46. Zajíc Lukáš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1         2
46. Sucharda Jaroslav (Sokol Roztoky) 1         2
46. Maršík Roman (HC Jilemnice) 1         2
46. Štryncl Libor (HC Mírová) 1         2
46. Jiřička Tomáš (Devro Jilemnice) 1         2
46. Šikola Daniel (Sokol Těpeře) 1         2
46. Mikoláš Ondřej (Sklopísek Střeleč) 1         2
46. Čuma  Radek (Devro Jilemnice) 1         2
46. Boudík Jan (Sokol Těpeře) 1         2
46. Buriánek Michal (HC Semily) 1         2
46. Augsten Petr (HC Železný Brod) 1         2
46. Krouza Ladislav (HC Železný Brod) 1         2
46. Kroupa Pavel (HC Semily) 1         2
46. Nosek Milan (HC Železný Brod) 1         2
46. Kopecký Petr (HC Semily) 1         2
46. Fejfar Petr (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1         2
46. Schovánek Jan (HC Semily) 1         2
46. Zikmund Martin (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1         2
46. Václavec Zdeněk (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1         2
46. Vejnar Radek (HC Black Rooks Syřenov) 1         2
46. Kolda Milan (HC Jilemnice) 1         2
46. Skalický Petr (HC Black Rooks Syřenov) 1         2
46. Novák Jiří (HC Black Rooks Syřenov) 1         2
46. Maršík Jan (Sokol Horní Branná) 1         2
46. Čermák Jan (Sokol Horní Branná) 1         2
46. Zápotocký Ondřej (HC Black Rooks Syřenov) 1         2
46. Štajner Pavel (HC Black Rooks Syřenov) 1         2
46. Martinec Petr (HC ZEOS Lomnice) 1         2
46. Mašek Jiří (HC ZEOS Lomnice) 1         2
46. Mizera Zdeněk (HC Black Rooks Syřenov) 1         2
46. Nalezinek Libor (HC ZEOS Lomnice) 1         2
46. Těchník Lukáš (HC ZEOS Lomnice) 1         2
46. Šimek Jaroslav (HC ZEOS Lomnice) 1         2
46. Šulc Přemysl (HC ZEOS Lomnice) 1         2
46. Stránský Vojtěch (HC ZEOS Lomnice) 1         2
46. Příkazský Tomáš (Sokol Těpeře) 1         2
46. Albrecht Martin (Sokol Roztoky) 1         2
46. Tomášek Aleš (HC Semily) 1         2
46. Soviár Josef (Sokol Roztoky) 1         2
46. Rejthárek Aleš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1         2
46. Vaníček Aleš (HC Mírová) 1         2
46. Lukeš Martin (Devro Jilemnice) 1         2
46. Chalupný Jan (Sokol Horní Branná) 1         2
46. Měšťan Jiří (Sklopísek Střeleč) 1         2
46. Jarošík Jan (HC Jilemnice) 1         2
46. Rozsypal Zdeněk (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1         2
46. Jurek Jaroslav (HC Železný Brod) 1         2
10.01.2016 Nový web LHL
Všechny informace jsou přesunuty na nový web www.lhl-lomnice.cz

11.12.2015 Statistiky základní části.
V pondělí 14.12. budou vydány kompletní statistiky po základní části soutěže.

11.12.2015 V neděli končí základní část.
Příští týden zahajuje nadstavba ve skupinách 1-6 a 5-12. Dvanáctým účastníkem soutěže
se stala Stará garda HC Lomnice, která nahradí Devro.

05.11.2015 Další letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Opět byl aktualizován rozpis soutěže a také všechny dosavadní výsledky a tabulka.

19.10.2015 První letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Nově najdete u rozpisu soutěže také všechny dosavadní výsledky a první letošní tabulku.

03.10.2015 Dnešní program zrušen.
Všechna dnešní utkání byla z důvodu nedostatku hráčů odložena a budou sehrána v náhradním termínu. Nedělní večerní utkání snad již bude sehráno.

24.09.2015. Nová sezóna zahájena.
Duelem Syřenov - Střeleč byl zahájen 33. ročník Okresní přebor Svijanské nápojky - LHL. Oba celky se nakonec rozešli smírně.

15.09.2015. Aktiv klubů schválil jízdní řád nové sezóny.
Do nové sezóny vstupuje nakonec 12 týmů. V soutěži skončili oba turnovské týmy, Rovensko a Kaspo.

 
     
     
     
     
     
     
     
KONEČNÁ TABULKA
SEZÓNA 2013/14

1  Sokol Roztoky
2  Sokol Těpeře
3  HC Čeští Letci
4  BHK Turnov A
5  HC Black Rooks Syřenov
6  HC Sklepy team N. Paka
7  Sokol Rovensko
8  Sklopísek Střeleč
9  Sokol Horní Branná
10 Kaspo
11 HC ZEOS Lomnice
12 Grey Grizzlies Hořice
13 HC Železný Brod
14 Devro Jilemnice
15 HC Semily
16 BHK Turnov B
17 HC Jilemnice
18 HC Mírová
19 HC TJ Benešov
Copyright LHL 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one