Amatérská soutěž neregistrovaných hokejistů na Zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou

Přehled trestů LHL 13/14 - základní část

  Přehled trestů Okresní přebor - LHL - základní část 13/14      
               
  Hráč 2 5 OT OK TH TM
               
1. Zázvorka Pavel (Sokol Roztoky) 1 1 1 1   37
1. Bany Tomáš (HC Black Rooks Syřenov) 1   1   1 37
3. Bulíček Zdeněk (HC Black Rooks Syřenov) 5 1   1   35
4. Malý Jiří (Sokol Rovensko A) 1 1     1 32
5. Plechatý Jiří (Sokol Rovensko A)   1     1 30
6. Martinec Petr (HC ZEOS Lomnice) 2 1   1   29
7. Hájek Michal (BHK Turnov) 4   2     28
8. Dlabola Luboš (Sokol Roztoky) 1 1   1   27
9. Černohouz Ondřej (HC Mírová) 7   1     24
10. Roubíček Jaroslav (HC Mírová) 11         22
11. Lhoták Jan (HC Mírová) 4   1     18
11. Vaníček Aleš (HC Mírová) 4   1     18
11. Kovář Martin (Sokol Horní Branná) 4   1     18
14. Zahradník Tomáš (BHK Turnov) 8         16
14. Láska Roman (HC Black Rooks Syřenov) 8         16
16. Hradec Pavel (HC Black Rooks Syřenov) 2   1     14
16. Koníř Kryštof (BHK Turnov B) 7         14
18. Jebavý Lukáš (HC Jilemnice) 1   1     12
18. Maryško Pavel (HC TJ Benešov) 6         12
18. Petr Zdeněk (HC Železný Brod) 6         12
18. Šír Jan (Devro Jilemnice) 6         12
18. Černý Jaroslav (Grey Grizzlies Hořice) 6         12
18. Groh Jiří (Sokol Rovensko A) 6         12
24. Martinčík Vladimír (Sokol Těpeře) 5         10
24. Žilák Vojtěch (Novopacké Sklepy) 5         10
24. Zákoutský Petr (BHK Turnov) 5         10
24. Prokůpek Robert (HC Mírová) 5         10
24. Pavlata Tomáš (HC Železný Brod) 5         10
24. Kubán Miroslav (HC TJ Benešov) 5         10
24. Kolda Milan (HC Jilemnice) 5         10
24. Balatka Filip (HC Semily) 5         10
32. Vogt Marek (Kaspo) 4         8
32. Valenta Jiří (HC ZEOS Lomnice) 4         8
32. Fišar Daniel (HC Čeští Letci) 4         8
32. Daňo Petr (Sklopísek Střeleč) 4         8
32. Jebavý David (Sokol Roztoky) 4         8
32. Augusta Zdeněk (Novopacké Sklepy) 4         8
32. Mráz Dušan (HC Semily) 4         8
32. Blažek Petr (Sokol Horní Branná) 4         8
32. Žitka Petr (Kaspo) 4         8
32. Krouza Ladislav (HC Železný Brod) 4         8
32. Patka Leoš (HC TJ Benešov) 4         8
32. Štefan Tomáš (Grey Grizzlies Hořice) 4         8
32. Trtík Stanislav (Kaspo) 4         8
32. Nalezinek Libor (HC ZEOS Lomnice) 4         8
32. Pistulka Roman (Sokol Roztoky) 4         8
32. Fejfar Petr (HC Čeští Letci) 4         8
32. Příkazský Tomáš (Sokol Těpeře) 4         8
32. Těhník Lukáš (HC ZEOS Lomnice) 4         8
32. Anděl David (HC TJ Benešov) 4         8
32. Švéda Tomáš (HC Jilemnice) 4         8
32. Zbroj Lukáš (Sokol Těpeře) 4         8
53. Jarošík Jan (HC Jilemnice) 3         6
53. Štěp Jan (BHK Turnov B) 3         6
53. Ulman Jan (Sokol Těpeře) 3         6
53. Helm Miroslav (BHK Turnov B) 3         6
53. Kavan Robin (Devro Jilemnice) 3         6
53. Mizera Robert (HC Black Rooks Syřenov) 3         6
53. Bažant Jiří (HC TJ Benešov) 3         6
53. Bušek Lubor (Sokol Roztoky) 3         6
53. Skrbek Rudolf (HC TJ Benešov) 3         6
53. Rozsypal Zdeněk (Sklopísek Střeleč) 3         6
53. Bláha Lukáš (HC Čeští Letci) 3         6
53. Řezníček David (BHK Turnov) 3         6
53. Vávra Tomáš (Sokol Těpeře) 3         6
53. Zajíc Lukáš (HC Čeští Letci) 3         6
53. Foltýn Marek (Novopacké Sklepy) 3         6
53. Dytrych Vlastimil (Devro Jilemnice) 3         6
53. Douba Miroslav (HC Semily) 3         6
53. Měšťan Jiří (Sklopísek Střeleč) 3         6
53. Horáček Svatopluk (HC Čeští Letci) 3         6
53. Holeček Vojtěch (Sokol Rovensko A) 3         6
53. Kousal Filip (HC Semily) 3         6
53. Tomášek Jaroslav (Grey Grizzlies Hořice) 3         6
53. Průšek Pavel (Kaspo) 3         6
53. Jiřišta Jan (HC Jilemnice) 3         6
53. Vrkoslav Jiří (HC TJ Benešov) 3         6
53. Musil David (Novopacké Sklepy) 3         6
53. Petřík Filip (Devro Jilemnice) 3         6
53. Albrecht Tomáš (HC Black Rooks Syřenov) 3         6
53. Pluhař Rudolf (Sokol Těpeře) 3         6
53. Albrecht Martin (Sokol Roztoky) 3         6
53. Klimov Alexander (Sokol Těpeře) 3         6
53. Hujer Jan (HC Mírová) 3         6
53. Kovář Martin (HC Semily) 3         6
53. Zikmund Martin (HC Čeští Letci) 3         6
53. Molič Daniel (Grey Grizzlies Hořice) 3         6
53. Sluka Radek (BHK Turnov) 3         6
53. Kobrle Jaromír (Sokol Horní Branná) 3         6
53. Mazánek Lukáš (HC Mírová) 3         6
53. Klazar Jiří (Sokol Roztoky) 3         6
53. Kopal Miroslav (HC Železný Brod) 3         6
53. Matura Stanislav (HC Jilemnice) 3         6
53. Šobek Václav (Sklopísek Střeleč) 3         6
53. Cidlinský Miloš (HC Mírová) 3         6
96. Boukal Aleš (Devro Jilemnice) 2         4
96. Fišar Michal (HC Black Rooks Syřenov) 2         4
96. Štryncl Libor (HC Mírová) 2         4
96. Maršík Jan (Sokol Horní Branná) 2         4
96. Perger Tomáš (Sokol Rovensko A) 2         4
96. Čihák Richard (Grey Grizzlies Hořice) 2         4
96. Čapek Tomáš (Grey Grizzlies Hořice) 2         4
96. Plecháč Martin (Novopacké Sklepy) 2         4
96. Nečesaný Marek (Grey Grizzlies Hořice) 2         4
96. Fanta Petr (BHK Turnov B) 2         4
96. Erben Josef (Grey Grizzlies Hořice) 2         4
96. Pacholík Jaromír (Devro Jilemnice) 2         4
96. Průšek Petr (Kaspo) 2         4
96. Křížek Josef (HC Čeští Letci) 2         4
96. Hušek Jan (HC Semily) 2         4
96. Velagyi Pavel (HC TJ Benešov) 2         4
96. Vejnar Radek (HC Black Rooks Syřenov) 2         4
96. Václavec Zdeněk (HC Čeští Letci) 2         4
96. Lednický Petr (HC Semily) 2         4
96. Boudík Jan (Sokol Těpeře) 2         4
96. Bělina Radek (Grey Grizzlies Hořice) 2         4
96. Schovánek Jan (HC Semily) 2         4
96. Živora Stanislav (HC TJ Benešov) 2         4
96. Nejedlý Miroslav (HC Mírová) 2         4
96. Šikola Daniel (Sokol Těpeře) 2         4
96. Bubák Zdeněk (Sokol Rovensko A) 2         4
96. Hejduk Radek (HC Mírová) 2         4
96. Kučera Petr (HC TJ Benešov) 2         4
96. Rössler Norbert (BHK Turnov) 2         4
96. Kubíček Jiří (BHK Turnov B) 2         4
96. Stefanov Ondřej (HC Jilemnice) 2         4
96. Schovánek Michal (HC Železný Brod) 2         4
96. Jalový Petr (Grey Grizzlies Hořice) 2         4
96. Mikule Jan (BHK Turnov) 2         4
96. Pištora Radek (Sokol Roztoky) 2         4
96. Palouš Marek (Grey Grizzlies Hořice) 2         4
96. Munzar Jan (HC Železný Brod) 2         4
96. Páv Martin (HC ZEOS Lomnice) 2         4
96. Karban Jan (Grey Grizzlies Hořice) 2         4
96. Bláha Jakub (HC Black Rooks Syřenov) 2         4
96. Vágenknecht Tomáš (Sokol Rovensko A) 2         4
96. Kubza Radek (Sokol Horní Branná) 2         4
96. Nosek Karel (HC Železný Brod) 2         4
96. Holec Patrik (HC ZEOS Lomnice) 2         4
96. Zápotocký Ondřej (HC Black Rooks Syřenov) 2         4
96. Láska Radek (HC Black Rooks Syřenov) 2         4
96. Jiránek Jakub (HC Semily) 2         4
96. Pitel Mikuláš (BHK Turnov) 2         4
96. Kubát Oldřich (Sokol Horní Branná) 2         4
96. Koudelka Roman (HC ZEOS Lomnice) 2         4
96. Bartoň Milan (Grey Grizzlies Hořice) 2         4
96. Krsek Radek (Novopacké Sklepy) 2         4
96. Holoska Martin (Sokol Těpeře) 2         4
96. Nypl Martin (Kaspo) 2         4
96. Broučil David (Sokol Těpeře) 2         4
96. Jelínek Petr (HC Čeští Letci) 2         4
96. Bulušek Patrik (Devro Jilemnice) 2         4
96. Mašek Jakub (HC ZEOS Lomnice) 2         4
96. Body Erik (Sklopísek Střeleč) 2         4
96. Kučera Milan (BHK Turnov) 2         4
96. Dufek Robert (HC TJ Benešov) 2         4
96. Buček Ladislav (BHK Turnov B) 2         4
96. Kadavý Jiří (Sokol Roztoky) 2         4
96. Sojka Milan (BHK Turnov) 2         4
96. Šimon Jan (BHK Turnov) 2         4
96. Janda Vladimír (Sokol Horní Branná) 2         4
162. Drusan Radek (HC Čeští Letci) 1         2
162. Bergeman Jakub (HC Jilemnice) 1         2
162. Malý Lukáš (Sokol Rovensko A) 1         2
162. Novotný Aleš (HC Jilemnice) 1         2
162. Čvančara Jan (Kaspo) 1         2
162. Bachtík Josef (HC Semily) 1         2
162. Buďárek Robert (Devro Jilemnice) 1         2
162. Bartoš Michal (Devro Jilemnice) 1         2
162. Skalický Petr (HC Black Rooks Syřenov) 1         2
162. Čermák Leoš (Kaspo) 1         2
162. Chudoba Jiří (Novopacké Sklepy) 1         2
162. Karban Ivo (Grey Grizzlies Hořice) 1         2
162. Dědeček Jan (HC Mírová) 1         2
162. Šťastný Marek (Sokol Rovensko A) 1         2
162. Florián Martin (Sklopísek Střeleč) 1         2
162. Svoboda David (Devro Jilemnice) 1         2
162. Karban Lukáš (HC Čeští Letci) 1         2
162. Kraus Lukáš (Devro Jilemnice) 1         2
162. Hádek Evžen (HC Semily) 1         2
162. Augsten Petr (HC Železný Brod) 1         2
162. Lepka Martin (HC Čeští Letci) 1         2
162. Čuma Radek (Devro Jilemnice) 1         2
162. Kubánek Martin (HC Mírová) 1         2
162. Vele Vladimír (HC Železný Brod) 1         2
162. Tvrdík Jakub (HC Železný Brod) 1         2
162. Cvrček Roman (HC Železný Brod) 1         2
162. Novotný Jiří (HC Železný Brod) 1         2
162. Pospíšil René (HC ZEOS Lomnice) 1         2
162. Košťák David (HC ZEOS Lomnice) 1         2
162. Dubravský Lukáš (Sokol Rovensko A) 1         2
162. Rösel Vladimír (Grey Grizzlies Hořice) 1         2
162. Metelka Jan (HC Jilemnice) 1         2
162. Karásek David (Sokol Rovensko A) 1         2
162. Bahník Václav (Kaspo) 1         2
162. Krotil Robert (HC TJ Benešov) 1         2
162. Pulíček Roman (Sokol Těpeře) 1         2
162. Kutěj Štefan (BHK Turnov B) 1         2
162. Havel Gunar (Sokol Roztoky) 1         2
162. Pecka Josef (Sokol Rovensko A) 1         2
162. Plíšek Tomáš (BHK Turnov B) 1         2
162. Stantejský Jan (Sokol Rovensko A) 1         2
162. Vencl Martin (Novopacké Sklepy) 1         2
162. Doležal Josef (BHK Turnov B) 1         2
162. Nosek Milan (HC Železný Brod) 1         2
162. Kalenský František (Sokol Roztoky) 1         2
162. Hlaváč Pavel (Sokol Roztoky) 1         2
162. Lamač Martin (BHK Turnov) 1         2
162. Hejduk David (HC Mírová) 1         2
162. Kopal Libor (HC Mírová) 1         2
162. Sobotka Leoš (Kaspo) 1         2
162. Novák Jiří (HC Black Rooks Syřenov) 1         2
162. Žďára Jan (Sokol Roztoky) 1         2
162. Stránský Zdeněk (Sklopísek Střeleč) 1         2
162. Šobek Milan (Sklopísek Střeleč) 1         2
162. Strnad Michal (Kaspo) 1         2
162. Procházka Jiří (HC Black Rooks Syřenov) 1         2
162. Mikšík Petr (HC Jilemnice) 1         2
162. Hlavatý Lukáš (Sklopísek Střeleč) 1         2
162. Hlavatý Jaroslav (Sklopísek Střeleč) 1         2
162. Stránský Vojtěch (HC ZEOS Lomnice) 1         2
162. Čermák Jan (Sokol Horní Branná) 1         2
162. Hradecký Pavel (HC Semily) 1         2
162. Semecký Lukáš (HC Čeští Letci) 1         2
162. Štoček Rostislav (HC Black Rooks Syřenov) 1         2
162. Mašek Tomáš (HC TJ Benešov) 1         2
162. Jegr Martin (Sokol Těpeře) 1         2
162. Zeman Petr (Sokol Těpeře) 1         2
162. Svoboda Václav (Sokol Těpeře) 1         2
162. Bubák Martin (Sokol Rovensko A) 1         2
162. Berka Tomáš (Sokol Těpeře) 1         2
162. Hurei Jan (Sklopísek Střeleč) 1         2
162. Tvrdík František (HC Železný Brod) 1         2
162. Hnídek Libor (HC Železný Brod) 1         2
162. Kobrle Jaromír (Sokol Horní Branná) 1         2
162. Maryško Lukáš (HC Železný Brod) 1         2
162. Králíček Josef (HC Semily) 1         2
162. Říha Daniel (HC Jilemnice) 1         2
162. Hejňák Dušan (Novopacké Sklepy) 1         2
162. Patřičný Milan (HC Čeští Letci) 1         2
162. Vrba Ondřej (HC Jilemnice) 1         2
162. Svoboda Richard (Kaspo) 1         2
162. Srnský Daniel (Sokol Roztoky) 1         2
162. Fiala Petr (Sokol Roztoky) 1         2
162. Koníř Vojtěch (BHK Turnov B) 1         2
162. Mizera Zdeněk (HC Black Rooks Syřenov) 1         2
22.01.2014 10:05:39
hclomsro
10.01.2016 Nový web LHL
Všechny informace jsou přesunuty na nový web www.lhl-lomnice.cz

11.12.2015 Statistiky základní části.
V pondělí 14.12. budou vydány kompletní statistiky po základní části soutěže.

11.12.2015 V neděli končí základní část.
Příští týden zahajuje nadstavba ve skupinách 1-6 a 5-12. Dvanáctým účastníkem soutěže
se stala Stará garda HC Lomnice, která nahradí Devro.

05.11.2015 Další letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Opět byl aktualizován rozpis soutěže a také všechny dosavadní výsledky a tabulka.

19.10.2015 První letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Nově najdete u rozpisu soutěže také všechny dosavadní výsledky a první letošní tabulku.

03.10.2015 Dnešní program zrušen.
Všechna dnešní utkání byla z důvodu nedostatku hráčů odložena a budou sehrána v náhradním termínu. Nedělní večerní utkání snad již bude sehráno.

24.09.2015. Nová sezóna zahájena.
Duelem Syřenov - Střeleč byl zahájen 33. ročník Okresní přebor Svijanské nápojky - LHL. Oba celky se nakonec rozešli smírně.

15.09.2015. Aktiv klubů schválil jízdní řád nové sezóny.
Do nové sezóny vstupuje nakonec 12 týmů. V soutěži skončili oba turnovské týmy, Rovensko a Kaspo.

 
     
     
     
     
     
     
     
KONEČNÁ TABULKA
SEZÓNA 2013/14

1  Sokol Roztoky
2  Sokol Těpeře
3  HC Čeští Letci
4  BHK Turnov A
5  HC Black Rooks Syřenov
6  HC Sklepy team N. Paka
7  Sokol Rovensko
8  Sklopísek Střeleč
9  Sokol Horní Branná
10 Kaspo
11 HC ZEOS Lomnice
12 Grey Grizzlies Hořice
13 HC Železný Brod
14 Devro Jilemnice
15 HC Semily
16 BHK Turnov B
17 HC Jilemnice
18 HC Mírová
19 HC TJ Benešov
Copyright LHL 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one