Amatérská soutěž neregistrovaných hokejistů na Zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou

Přehled trestů LHL 2015-16 základní část

Přehled trestů základní část Okresní přebor Svijanské nápojky - LHL 2015/16        
               
  Hráč 2 5 10 20 kon TM
               
1. Láska Roman (HC Black Rooks Syřenov) 5       1 35
2. Fejfar Petr (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 2 1   1   29
3. Pavlata Tomáš (HC Železný Brod) 7   1     24
4. Petr Zdeněk (HC Železný Brod) 6   1     22
4. Body Erik (Sklopísek Střeleč) 6   1     22
4. Roubíček Jaroslav (HC Mírová) 11         22
7. Procházka Jiří (HC Black Rooks Syřenov) 5   1     20
7. Příkazský Tomáš (Sokol Těpeře) 5   1     20
7. Rozsypal Zdeněk (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 5   1     20
7. Holoska Martin (Sokol Těpeře) 5   1     20
11. Štajner Pavel (HC Black Rooks Syřenov) 3   1     16
11. Hradecký Pavel (HC Semily) 3   1     16
11. Žďára Jan (Sokol Roztoky) 8         16
14. Poláček Libor (HC Black Rooks Syřenov) 2   1     14
15. Prokůpek Robert (HC Mírová) 6         12
15. Bulíček Zdeněk (HC Black Rooks Syřenov) 6         12
17. Balatka Filip (HC Semily) 5         10
17. Hurei Jan (Sklopísek Střeleč) 5         10
17. Jebavý David (Sokol Horní Branná) 5         10
17. Kroupa Pavel (HC Semily) 5         10
17. Srb Ondřej (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 5         10
17. Těchník Lukáš (HC ZEOS Lomnice) 5         10
17. Václavec Zdeněk (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 5         10
17. Zajíc Lukáš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 5         10
17. Erychleb Radek (HC Black Rooks Syřenov) 5         10
26. Zápotocký Ondřej (HC Black Rooks Syřenov) 4         8
26. Král Tomáš (HC ZEOS Lomnice) 4         8
26. Král Michal (Sokol Těpeře) 4         8
26. Matura Stanislav (HC Jilemnice) 4         8
26. Hanyš Pavel (Sklopísek Střeleč) 4         8
26. Semecký Lukáš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 4         8
26. Mareš Přemysl (HC Železný Brod) 4         8
26. Kučera Petr (HC Jilemnice) 4         8
34. Kolda Milan (HC Jilemnice) 3         6
34. Mašek Jakub (HC ZEOS Lomnice) 3         6
34. Rychlovský Marek (Sokol Roztoky) 3         6
34. Grufík Ladislav (Sokol Horní Branná) 3         6
34. Buriánek Michal (HC Semily) 3         6
34. Zimmermann Luboš (Sokol Horní Branná) 3         6
34. Krouza Ladislav (HC Železný Brod) 3         6
34. Pulíček Roman (Sokol Těpeře) 3         6
34. Maršík Jan (Sokol Horní Branná) 3         6
34. Nosek Milan (HC Železný Brod) 3         6
34. Martinec Petr (HC ZEOS Lomnice) 3         6
34. Schovánek Michal (HC Železný Brod) 3         6
34. Adam Jiří (HC Mírová) 3         6
34. Měšťan Jiří (Sklopísek Střeleč) 3         6
34. Švandrlík Vlastimil (HC Black Rooks Syřenov) 3         6
34. Jarošík Jan (HC Jilemnice) 3         6
34. Metelka Jan (HC Jilemnice) 3         6
34. Zikmund Martin (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 3         6
34. Beneš David (Sokol Horní Branná) 3         6
34. Pluhař Rudolf (Sokol Těpeře) 3         6
34. Šrámek Alan (Sokol Roztoky) 3         6
34. Vejnar Radek (HC Black Rooks Syřenov) 3         6
34. Pilát Jaroslav (Sokol Horní Branná) 3         6
34. Kubza Radek (Sokol Horní Branná) 3         6
58. Řeháček Josef (Sokol Roztoky) 2         4
58. Šikola Daniel (Sokol Těpeře) 2         4
58. Augustin František (HC Jilemnice) 2         4
58. Bušek Lukáš (Sokol Horní Branná) 2         4
58. Nosek Patrik (HC Železný Brod) 2         4
58. Ulmann Jan (Sokol Těpeře) 2         4
58. Hlavatý Jaroslav (Sklopísek Střeleč) 2         4
58. Štryncl Libor (HC Mírová) 2         4
58. Hádek Evžen (HC Semily) 2         4
58. Boudík Jan (Sokol Těpeře) 2         4
58. Kadavý Jiří (Sokol Roztoky) 2         4
58. Šobek Václav (Sklopísek Střeleč) 2         4
58. Žilák Vojtěch (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 2         4
58. Blažek Petr (Sokol Horní Branná) 2         4
58. Fišar Michal (HC Black Rooks Syřenov) 2         4
58. Kopecký Petr (HC Semily) 2         4
58. Starý Petr (Sklopísek Střeleč) 2         4
58. Jurek Jaroslav (HC Železný Brod) 2         4
58. Vaníček Aleš (HC Mírová) 2         4
58. Nalezinek Libor (HC ZEOS Lomnice) 2         4
58. Nosek Karel (HC Železný Brod) 2         4
58. Maršík Roman (HC Jilemnice) 2         4
58. Pistulka Roman (Sokol Roztoky) 2         4
58. Mašek Jiří (HC ZEOS Lomnice) 2         4
58. Pištora Radek (Sokol Roztoky) 2         4
58. Bartoš Martin (Sokol Těpeře) 2         4
58. Augsten Petr (HC Železný Brod) 2         4
58. Jakubec Jiří (Sokol Roztoky) 2         4
58. Mazánek Lukáš (HC Mírová) 2         4
58. Švéda Tomáš (HC Jilemnice) 2         4
58. Hlavatý Lukáš (Sklopísek Střeleč) 2         4
58. Nalezinek Filip (HC ZEOS Lomnice) 2         4
58. Kovář Martin (Sokol Horní Branná) 2         4
58. Plíšek Tomáš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 2         4
58. Srnský Daniel (Sokol Roztoky) 2         4
93. Sucharda Jaroslav (Sokol Roztoky) 1         2
93. Soviár Josef (Sokol Roztoky) 1         2
93. Machačný Tomáš (Sklopísek Střeleč) 1         2
93. Schovánek Jan (HC Semily) 1         2
93. Bosák Petr (Sokol Těpeře) 1         2
93. Mikoláš Ondřej (Sklopísek Střeleč) 1         2
93. Skalický Petr (HC Black Rooks Syřenov) 1         2
93. Bušek Lubor (Sokol Roztoky) 1         2
93. Kopal Libor (HC Mírová) 1         2
93. Mácha Daniel (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1         2
93. Mizera Zdeněk (HC Black Rooks Syřenov) 1         2
93. Jebavý Lukáš (HC Jilemnice) 1         2
93. Novák Jiří (HC Black Rooks Syřenov) 1         2
93. Kubát Oldřich (Sokol Horní Branná) 1         2
93. Šimek Jaroslav (HC ZEOS Lomnice) 1         2
93. Šulc Přemysl (HC ZEOS Lomnice) 1         2
93. Jelínek Petr (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1         2
93. Stránský Zdeněk (Sklopísek Střeleč) 1         2
93. Rejthárek Aleš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1         2
93. Karban Lukáš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1         2
93. Chalupný Jan (Sokol Horní Branná) 1         2
93. Dubravský Lukáš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1         2
93. Tvrdík Jakub (HC Železný Brod) 1         2
93. Wimmer Jan (HC Jilemnice) 1         2
93. Sedláček Tomáš (HC Čeští Letci z Podkrkonoší) 1         2
93. Stránský Vojtěch (HC ZEOS Lomnice) 1         2
93. Novotný Jiří (HC Železný Brod) 1         2
93. Heřmanský Lukáš (HC ZEOS Lomnice) 1         2
93. Jiránek Jakub (HC Semily) 1         2
93. Roubíček Jaroslav (HC Mírová) 1         2
93. Klazar Jiří (Sokol Roztoky) 1         2
14.12.2015 21:26:46
hclomsro
10.01.2016 Nový web LHL
Všechny informace jsou přesunuty na nový web www.lhl-lomnice.cz

11.12.2015 Statistiky základní části.
V pondělí 14.12. budou vydány kompletní statistiky po základní části soutěže.

11.12.2015 V neděli končí základní část.
Příští týden zahajuje nadstavba ve skupinách 1-6 a 5-12. Dvanáctým účastníkem soutěže
se stala Stará garda HC Lomnice, která nahradí Devro.

05.11.2015 Další letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Opět byl aktualizován rozpis soutěže a také všechny dosavadní výsledky a tabulka.

19.10.2015 První letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Nově najdete u rozpisu soutěže také všechny dosavadní výsledky a první letošní tabulku.

03.10.2015 Dnešní program zrušen.
Všechna dnešní utkání byla z důvodu nedostatku hráčů odložena a budou sehrána v náhradním termínu. Nedělní večerní utkání snad již bude sehráno.

24.09.2015. Nová sezóna zahájena.
Duelem Syřenov - Střeleč byl zahájen 33. ročník Okresní přebor Svijanské nápojky - LHL. Oba celky se nakonec rozešli smírně.

15.09.2015. Aktiv klubů schválil jízdní řád nové sezóny.
Do nové sezóny vstupuje nakonec 12 týmů. V soutěži skončili oba turnovské týmy, Rovensko a Kaspo.

 
     
     
     
     
     
     
     
KONEČNÁ TABULKA
SEZÓNA 2013/14

1  Sokol Roztoky
2  Sokol Těpeře
3  HC Čeští Letci
4  BHK Turnov A
5  HC Black Rooks Syřenov
6  HC Sklepy team N. Paka
7  Sokol Rovensko
8  Sklopísek Střeleč
9  Sokol Horní Branná
10 Kaspo
11 HC ZEOS Lomnice
12 Grey Grizzlies Hořice
13 HC Železný Brod
14 Devro Jilemnice
15 HC Semily
16 BHK Turnov B
17 HC Jilemnice
18 HC Mírová
19 HC TJ Benešov
Copyright LHL 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one