Amatérská soutěž neregistrovaných hokejistů na Zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou
Výsledky Okresní přebor Svijanské nápojky - LHL  - nadstavba 
        Výsledek
  1. kolo      
1101 Sokol Roztoky : HC ZEOS Lomnice 4 : 2
1102 HC Čeští Letci z Podkrkonoší : HC Black Rooks Syřenov 1 : 2
1103 Sokol Těpeře : Sklopísek Střeleč 3 : 4
1201 HC Železný Brod : Stará garda HC Lomnice 3 : 4 sn. 
1202 HC Jilemnice : HC Mírová 10 : 5
1203 Sokol Horní Branná : HC Semily 3 : 4
  2. kolo      
1104 HC ZEOS Lomnice : Sklopísek Střeleč 4 : 4
1105 HC Black Rooks Syřenov : Sokol Těpeře 3 : 4
1106 Sokol Roztoky : HC Čeští Letci z Podkrkonoší ....... : .......
1204 Stará garda HC Lomnice : HC Semily 11 : 1
1205 HC Mírová : Sokol Horní Branná ....... : .......
1206 HC Železný Brod : HC Jilemnice 4 : 2
  3. kolo      
1107 HC Čeští Letci z Podkrkonoší : HC ZEOS Lomnice 9 : 2
1108 Sokol Těpeře : Sokol Roztoky 3 : 2
1109 Sklopísek Střeleč : HC Black Rooks Syřenov 3 : 0
1207 HC Jilemnice : Stará garda HC Lomnice 1 : 6
1208 Sokol Horní Branná : HC Železný Brod ....... : .......
1209 HC Semily : HC Mírová 3 : 1
  4. kolo      
1110 HC ZEOS Lomnice : HC Black Rooks Syřenov ....... : .......
1111 Sokol Roztoky : Sklopísek Střeleč ....... : .......
1112 HC Čeští Letci z Podkrkonoší : Sokol Těpeře ....... : .......
1210 Stará garda HC Lomnice : HC Mírová ....... : .......
1211 HC Železný Brod : HC Semily ....... : .......
1212 HC Jilemnice : Sokol Horní Branná ....... : .......
  5. kolo      
1113 Sokol Těpeře : HC ZEOS Lomnice ....... : .......
1114 Sklopísek Střeleč : HC Čeští Letci z Podkrkonoší ....... : .......
1115 HC Black Rooks Syřenov : Sokol Roztoky ....... : .......
1213 Sokol Horní Branná : Stará garda HC Lomnice ....... : .......
1214 HC Semily : HC Jilemnice ....... : .......
1215 HC Mírová : HC Železný Brod ....... : .......
  6. kolo      
1116 HC ZEOS Lomnice : Sokol Roztoky ....... : .......
1117 HC Black Rooks Syřenov : HC Čeští Letci z Podkrkonoší ....... : .......
1118 Sklopísek Střeleč : Sokol Těpeře ....... : .......
1216 Stará garda HC Lomnice : HC Železný Brod ....... : .......
1217 HC Mírová : HC Jilemnice ....... : .......
1218 HC Semily : Sokol Horní Branná ....... : .......
  7. kolo      
1119 Sklopísek Střeleč : HC ZEOS Lomnice ....... : .......
1120 Sokol Těpeře : HC Black Rooks Syřenov ....... : .......
1121 HC Čeští Letci z Podkrkonoší : Sokol Roztoky ....... : .......
1219 HC Semily : Stará garda HC Lomnice ....... : .......
1220 Sokol Horní Branná : HC Mírová ....... : .......
1221 HC Jilemnice : HC Železný Brod ....... : .......
  8. kolo      
1122 HC ZEOS Lomnice : HC Čeští Letci z Podkrkonoší ....... : .......
1123 Sokol Roztoky : Sokol Těpeře ....... : .......
1124 HC Black Rooks Syřenov : Sklopísek Střeleč ....... : .......
1222 Stará garda HC Lomnice : HC Jilemnice ....... : .......
1223 HC Železný Brod : Sokol Horní Branná ....... : .......
1224 HC Mírová : HC Semily ....... : .......
  9. kolo      
1125 HC Black Rooks Syřenov : HC ZEOS Lomnice ....... : .......
1126 Sklopísek Střeleč : Sokol Roztoky ....... : .......
1127 Sokol Těpeře : HC Čeští Letci z Podkrkonoší ....... : .......
1225 HC Mírová : Stará garda HC Lomnice ....... : .......
1226 HC Semily : HC Železný Brod ....... : .......
1227 Sokol Horní Branná : HC Jilemnice ....... : .......
  10. kolo      
1128 HC ZEOS Lomnice : Sokol Těpeře ....... : .......
1129 HC Čeští Letci z Podkrkonoší : Sklopísek Střeleč ....... : .......
1130 Sokol Roztoky : HC Black Rooks Syřenov ....... : .......
1228 Stará garda HC Lomnice : Sokol Horní Branná ....... : .......
1229 HC Jilemnice : HC Semily ....... : .......
1230 HC Železný Brod : HC Mírová ....... : .......
Výsledky Okresní přebor Svijanské nápojky - LHL zákl. část  
č.u. Domácí   Hosté Výsledek
1002. HC Semily : HC Čeští Letci z Podkrkonoší 3 : 12
1003. Sokol Horní Branná : Sokol Těpeře 0 : 11
1004. HC Mírová : Sklopísek Střeleč 4 : 5
1005. HC Železný Brod : HC Black Rooks Syřenov 4 : 9
1006. HC ZEOS Lomnice : HC Jilemnice 6 : 5
1007. Sokol Roztoky : HC Jilemnice 12 : 4
1008. HC Black Rooks Syřenov : HC ZEOS Lomnice 1 : 2
1009. Sklopísek Střeleč : HC Železný Brod 6 : 1
1011. HC Čeští Letci z Podkrkonoší : Sokol Horní Branná 9 : 2
1012. Sokol Těpeře : HC Mírová 7 : 3
1013. HC Semily : Sokol Roztoky 0 : 15
1015. HC Mírová : HC Čeští Letci z Podkrkonoší 1 : 12
1016. HC Železný Brod : Sokol Těpeře 1 : 5
1017. HC ZEOS Lomnice : Sklopísek Střeleč 3 : 14
1018. HC Jilemnice : HC Black Rooks Syřenov 3 : 8
1019. Sokol Roztoky : HC Black Rooks Syřenov 6 : 2
1020. Sklopísek Střeleč : HC Jilemnice 10 : 0
1021. Sokol Těpeře : HC ZEOS Lomnice 3 : 4 sn.
1022. HC Čeští Letci z Podkrkonoší : HC Železný Brod 10 : 1
1024. HC Semily : Sokol Horní Branná 2 : 4
1025. Sokol Horní Branná : Sokol Roztoky 1 : 10
1026. HC Mírová : HC Semily 4 : 2
1028. HC ZEOS Lomnice : HC Čeští Letci z Podkrkonoší 6 : 3
1029. HC Jilemnice : Sokol Těpeře 3 : 5
1030. HC Black Rooks Syřenov : Sklopísek Střeleč 2 : 2
1031. Sokol Roztoky : Sklopísek Střeleč 5 : 3
1032. Sokol Těpeře : HC Black Rooks Syřenov 2 : 3
1033. HC Čeští Letci z Podkrkonoší : HC Jilemnice 6 : 3
1035. HC Semily : HC Železný Brod 2 : 4
1036. Sokol Horní Branná : HC Mírová 3 : 1
1037. HC Mírová : Sokol Roztoky 0 : 15
1038. HC Železný Brod : Sokol Horní Branná 2 : 1
1039. HC ZEOS Lomnice : HC Semily 8 : 3
1041. HC Black Rooks Syřenov : HC Čeští Letci z Podkrkonoší 4 : 3 sn.
1042. Sklopísek Střeleč : Sokol Těpeře 5 : 6
1043. Sokol Roztoky : Sokol Těpeře 5 : 3
1044. HC Čeští Letci z Podkrkonoší : Sklopísek Střeleč 4 : 2
1046. HC Semily : HC Jilemnice 5 : 4
1047. Sokol Horní Branná : HC ZEOS Lomnice 1 : 6
1048. HC Mírová : HC Železný Brod 5 : 8
1049. HC Železný Brod : Sokol Roztoky 4 : 8
1050. HC ZEOS Lomnice : HC Mírová 7 : 2
1051. HC Jilemnice : Sokol Horní Branná 5 : 1
1052. HC Black Rooks Syřenov : HC Semily 12 : 1
1054. Sokol Těpeře : HC Čeští Letci z Podkrkonoší 5 : 1
1055. Sokol Roztoky : HC Čeští Letci z Podkrkonoší 3 : 4 sn.
1057. HC Semily : Sklopísek Střeleč 4 : 9
1058. Sokol Horní Branná : HC Black Rooks Syřenov 1 : 6
1059. HC Mírová : HC Jilemnice 4 : 6
1060. HC Železný Brod : HC ZEOS Lomnice 0 : 6
1061. HC ZEOS Lomnice : Sokol Roztoky 3 : 6
1062. HC Jilemnice : HC Železný Brod 4 : 3
1063. HC Black Rooks Syřenov : HC Mírová 13 : 0
1064. Sklopísek Střeleč : Sokol Horní Branná 6 : 2
1065. Sokol Těpeře : HC Semily 3 : 2
1
10.01.2016 Nový web LHL
Všechny informace jsou přesunuty na nový web www.lhl-lomnice.cz

11.12.2015 Statistiky základní části.
V pondělí 14.12. budou vydány kompletní statistiky po základní části soutěže.

11.12.2015 V neděli končí základní část.
Příští týden zahajuje nadstavba ve skupinách 1-6 a 5-12. Dvanáctým účastníkem soutěže
se stala Stará garda HC Lomnice, která nahradí Devro.

05.11.2015 Další letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Opět byl aktualizován rozpis soutěže a také všechny dosavadní výsledky a tabulka.

19.10.2015 První letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Nově najdete u rozpisu soutěže také všechny dosavadní výsledky a první letošní tabulku.

03.10.2015 Dnešní program zrušen.
Všechna dnešní utkání byla z důvodu nedostatku hráčů odložena a budou sehrána v náhradním termínu. Nedělní večerní utkání snad již bude sehráno.

24.09.2015. Nová sezóna zahájena.
Duelem Syřenov - Střeleč byl zahájen 33. ročník Okresní přebor Svijanské nápojky - LHL. Oba celky se nakonec rozešli smírně.

15.09.2015. Aktiv klubů schválil jízdní řád nové sezóny.
Do nové sezóny vstupuje nakonec 12 týmů. V soutěži skončili oba turnovské týmy, Rovensko a Kaspo.

 
     
     
     
     
     
     
     
KONEČNÁ TABULKA
SEZÓNA 2013/14

1  Sokol Roztoky
2  Sokol Těpeře
3  HC Čeští Letci
4  BHK Turnov A
5  HC Black Rooks Syřenov
6  HC Sklepy team N. Paka
7  Sokol Rovensko
8  Sklopísek Střeleč
9  Sokol Horní Branná
10 Kaspo
11 HC ZEOS Lomnice
12 Grey Grizzlies Hořice
13 HC Železný Brod
14 Devro Jilemnice
15 HC Semily
16 BHK Turnov B
17 HC Jilemnice
18 HC Mírová
19 HC TJ Benešov
Copyright LHL 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one