Amatérská soutěž neregistrovaných hokejistů na Zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou

Výsledky nadstavbová část

Aktualizace k 04.03.2013
Výsledky Okresní přebor Svijanské nápojky - LHL - nadstavba







  1. KOLO          
1201 HC Čeští Letci -  HC Black  Rooks Syřenov 7
: 0
1202 Sokol Těpeře -  Kaspo  9 : 2
1203 HC ZEOS Lomnice -  Grey Grizzlies Hořice  2 : 5
1204 Sklopísek Střeleč -  BHK Turnov  2 : 4
1205 Novopacké Sklepy -  Sokol Roztoky  0 : 4
1251 Sokol Rovensko A -  HC Mírová 8
: 3
1252 HC Jilemnice -  HC Semily  7 : 0
1253 HC Železný Brod -  HC TJ Benešov  4 : 2
1254 Cutisin Jilemnice -  Sokol Horní Branná  4 : 1
1255 HC Piráti -  Sokol Rovensko B  15 : 4
  2. KOLO          
1206 HC Black  Rooks Syřenov -  Sokol Roztoky  3 : 6
1207 BHK Turnov -  Novopacké Sklepy  5 : 2
1208 Grey Grizzlies Hořice -  Sklopísek Střeleč  5 : 1
1209 Kaspo -  HC ZEOS Lomnice  5 : 6
1210 HC Čeští Letci -  Sokol Těpeře  2 : 4
1256 HC Mírová -  Sokol Rovensko B  6 : 5
1257 Sokol Horní Branná -  HC Piráti  2 : 0
1258 HC TJ Benešov -  Cutisin Jilemnice  3 : 4
1259 HC Semily -  HC Železný Brod  3 : 11
1260 Sokol Rovensko A -  HC Jilemnice  4 : 0
  3. KOLO          
1211 Sokol Těpeře -  HC Black  Rooks Syřenov  6 : 3
1212 HC ZEOS Lomnice -  HC Čeští Letci  1 : 4
1213 Sklopísek Střeleč -  Kaspo  5 : 1
1214 Novopacké Sklepy -  Grey Grizzlies Hořice 6
: 2
1215 Sokol Roztoky -  BHK Turnov  2 : 6
1261 HC Jilemnice -  HC Mírová  8 : 3
1262 HC Železný Brod -  Sokol Rovensko A  8 : 2
1263 Cutisin Jilemnice -  HC Semily  7 : 5
1264 HC Piráti -  HC TJ Benešov  3 : 2
1265 Sokol Rovensko B -  Sokol Horní Branná 1
: 8
  4. KOLO          
1216 HC Black  Rooks Syřenov -  BHK Turnov  3 : 5
1217 Grey Grizzlies Hořice -  Sokol Roztoky  4 : 4
1218 Kaspo -  Novopacké Sklepy  3 : 4sn.
1219 HC Čeští Letci -  Sklopísek Střeleč  4 : 2
1220 Sokol Těpeře -  HC ZEOS Lomnice  4 : 3
1266 HC Mírová -  Sokol Horní Branná  1 : 5
1267 HC TJ Benešov -  Sokol Rovensko B  2 : 3
1268 HC Semily -  HC Piráti  2 : 8
1269 Sokol Rovensko A -  Cutisin Jilemnice  6 : 3
1270 HC Jilemnice -  HC Železný Brod  3 : 4 sn.
  5. KOLO          
1221 HC ZEOS Lomnice -  HC Black  Rooks Syřenov  2 : 2
1222 Sklopísek Střeleč -  Sokol Těpeře 2 : 5
1223 Novopacké Sklepy -  HC Čeští Letci  2 : 6
1224 Sokol Roztoky -  Kaspo  6 : 3
1225 BHK Turnov -  Grey Grizzlies Hořice  1 : 6
1271 HC Železný Brod -  HC Mírová 5
: 1
1272 Cutisin Jilemnice -  HC Jilemnice 5
: 3
1273 HC Piráti -  Sokol Rovensko A   :  
1274 Sokol Rovensko B -  HC Semily 2
: 3
1275 Sokol Horní Branná -  HC TJ Benešov   :  
  6. KOLO          
1226 HC Black  Rooks Syřenov -  Grey Grizzlies Hořice  1 : 4
1227 Kaspo -  BHK Turnov  3 : 2
1228 HC Čeští Letci -  Sokol Roztoky  3 : 4
1229 Sokol Těpeře -  Novopacké Sklepy  6 : 4
1230 HC ZEOS Lomnice -  Sklopísek Střeleč  2 : 6
1276 HC Mírová -  HC TJ Benešov  2 : 3
1277 HC Semily -  Sokol Horní Branná  3 : 6
1278 Sokol Rovensko A -  Sokol Rovensko B 3
: 4 sn.
1279 HC Jilemnice -  HC Piráti 2
: 6
1280 HC Železný Brod -  Cutisin Jilemnice  5 : 3
  7. KOLO          
1231 Sklopísek Střeleč -  HC Black  Rooks Syřenov  1 : 4
1232 Novopacké Sklepy -  HC ZEOS Lomnice  3 : 4sn.
1233 Sokol Roztoky -  Sokol Těpeře  4 : 6
1234 BHK Turnov -  HC Čeští Letci  0 : 3
1235 Grey Grizzlies Hořice -  Kaspo  7 : 1
1281 Cutisin Jilemnice -  HC Mírová  7 : 1
1282 HC Piráti -  HC Železný Brod 3
: 5
1283 Sokol Rovensko B -  HC Jilemnice 1
: 7
1284 Sokol Horní Branná -  Sokol Rovensko A 0
: 5
1285 HC TJ Benešov -  HC Semily  2 : 2
  8. KOLO          
1236 HC Black  Rooks Syřenov -  Kaspo  2 : 3
1237 HC Čeští Letci -  Grey Grizzlies Hořice  1 : 2 sn.
1238 Sokol Těpeře -  BHK Turnov  1 : 3
1239 HC ZEOS Lomnice -  Sokol Roztoky  4 : 8
1240 Sklopísek Střeleč -  Novopacké Sklepy  3 : 6
1286 HC Mírová -  HC Semily 2
: 0
1287 Sokol Rovensko A -  HC TJ Benešov  7 : 1
1288 HC Jilemnice -  Sokol Horní Branná  4 : 2
1289 HC Železný Brod -  Sokol Rovensko B  5 : 0
1290 Cutisin Jilemnice -  HC Piráti  2 : 1
  9. KOLO          
1241 Novopacké Sklepy -  HC Black  Rooks Syřenov  5 : 1
1242 Sokol Roztoky -  Sklopísek Střeleč  7 : 3
1243 BHK Turnov -  HC ZEOS Lomnice  1 : 5
1244 Grey Grizzlies Hořice -  Sokol Těpeře  1 : 3
1245 Kaspo -  HC Čeští Letci  1 : 9
1291 HC Piráti -  HC Mírová  8 : 0
1292 Sokol Rovensko B -  Cutisin Jilemnice   :  
1293 Sokol Horní Branná -  HC Železný Brod  2 : 4
1294 HC TJ Benešov -  HC Jilemnice   :  
1295 HC Semily -  Sokol Rovensko A  6 : 2
07.03.2013 21:31:50
hclomsro
10.01.2016 Nový web LHL
Všechny informace jsou přesunuty na nový web www.lhl-lomnice.cz

11.12.2015 Statistiky základní části.
V pondělí 14.12. budou vydány kompletní statistiky po základní části soutěže.

11.12.2015 V neděli končí základní část.
Příští týden zahajuje nadstavba ve skupinách 1-6 a 5-12. Dvanáctým účastníkem soutěže
se stala Stará garda HC Lomnice, která nahradí Devro.

05.11.2015 Další letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Opět byl aktualizován rozpis soutěže a také všechny dosavadní výsledky a tabulka.

19.10.2015 První letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Nově najdete u rozpisu soutěže také všechny dosavadní výsledky a první letošní tabulku.

03.10.2015 Dnešní program zrušen.
Všechna dnešní utkání byla z důvodu nedostatku hráčů odložena a budou sehrána v náhradním termínu. Nedělní večerní utkání snad již bude sehráno.

24.09.2015. Nová sezóna zahájena.
Duelem Syřenov - Střeleč byl zahájen 33. ročník Okresní přebor Svijanské nápojky - LHL. Oba celky se nakonec rozešli smírně.

15.09.2015. Aktiv klubů schválil jízdní řád nové sezóny.
Do nové sezóny vstupuje nakonec 12 týmů. V soutěži skončili oba turnovské týmy, Rovensko a Kaspo.

 
     
     
     
     
     
     
     
KONEČNÁ TABULKA
SEZÓNA 2013/14

1  Sokol Roztoky
2  Sokol Těpeře
3  HC Čeští Letci
4  BHK Turnov A
5  HC Black Rooks Syřenov
6  HC Sklepy team N. Paka
7  Sokol Rovensko
8  Sklopísek Střeleč
9  Sokol Horní Branná
10 Kaspo
11 HC ZEOS Lomnice
12 Grey Grizzlies Hořice
13 HC Železný Brod
14 Devro Jilemnice
15 HC Semily
16 BHK Turnov B
17 HC Jilemnice
18 HC Mírová
19 HC TJ Benešov
Copyright LHL 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one