Amatérská soutěž neregistrovaných hokejistů na Zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou

Výsledky 2012_13 základní část

aktualizace 13.12.2012
Výsledky soutěže Okresní přebor Svijanské nápojky - LHL - základní část
1. KOLO
1001 HC Čeští Letci -  Cutisin Jilemnice  7 : 3
1002 HC ZEOS Lomnice -  HC TJ Benešov  10 :  0
1003 Grey Grizzlies Hořice -  HC Jilemnice 3
: 1
1004 Kaspo -  Sokol Rovensko "B"  9 :  3
1005 BHK Turnov -  Sokol Horní Branná 6
: 0
1101 Sokol Těpeře -  Novopacké Sklepy  4 : 5 sn
1102 HC Black Rooks Syřenov -  HC Semily  9 :  1
1103 Sokol Rovensko "A" -  HC Mírová  9 : 1
1104 Sklopísek Střeleč -  HC Železný Brod  8 :  3
1105 Sokol Roztoky -  HC Piráti  3 :  3
2. KOLO
1006 Cutisin Jilemnice -  Sokol Horní Branná  5 : 3
1007 Sokol Rovensko "B" -  BHK Turnov  0 : 7
1008 HC Jilemnice -  Kaspo  1 : 3
1009 HC TJ Benešov -  Grey Grizzlies Hořice  1 : 7
1010 HC Čeští Letci -  HC ZEOS Lomnice  5 : 2
1106 Novopacké Sklepy -  HC Piráti 5
: 6sn.
1107 HC Železný Brod -  Sokol Roztoky  3 : 5
1108 HC Mírová -  Sklopísek Střeleč 3
:  8
1109 HC Semily -  Sokol Rovensko "A"  0 : 22
1110 Sokol Těpeře -  HC Black Rooks Syřenov  4 :  1
3. KOLO
1011 HC ZEOS Lomnice -  Cutisin Jilemnice  5 :  6
1012 Grey Grizzlies Hořice -  HC Čeští Letci 3
:  5
1013 Kaspo -  HC TJ Benešov  6 :  2
1014 BHK Turnov -  HC Jilemnice 10
:  3
1015 Sokol Horní Branná -  Sokol Rovensko "B"  6 :  4
1111 HC Black Rooks Syřenov -  Novopacké Sklepy  4 :  3 sn.
1112 Sokol Rovensko "A" -  Sokol Těpeře  2 : 4
1113 Sklopísek Střeleč -  HC Semily  11 : 3
1114 Sokol Roztoky -  HC Mírová  9 : 2
1115 HC Piráti -  HC Železný Brod  2 : 4
4. KOLO
1016 Cutisin Jilemnice -  Sokol Rovensko "B" 1
: 3
1017 HC Jilemnice -  Sokol Horní Branná  4 : 2
1018 HC TJ Benešov -  BHK Turnov  0 : 14
1019 HC Čeští Letci -  Kaspo 8
: 3
1020 HC ZEOS Lomnice -  Grey Grizzlies Hořice  5 : 2
1116 Novopacké Sklepy -  HC Železný Brod 7
: 0
1117 HC Mírová -  HC Piráti  2 :  5
1118 HC Semily -  Sokol Roztoky  2 : 8
1119 Sokol Těpeře -  Sklopísek Střeleč  10 : 4
1120 HC Black Rooks Syřenov -  Sokol Rovensko "A" 6
: 4
5. KOLO
1021 Grey Grizzlies Hořice -  Cutisin Jilemnice  6 : 3
1022 Kaspo -  HC ZEOS Lomnice  5 : 8
1023 BHK Turnov -  HC Čeští Letci  5 : 1
1024 Sokol Horní Branná -  HC TJ Benešov  1 : 2
1025 Sokol Rovensko "B" -  HC Jilemnice  3 : 4sn.
1121 Sokol Rovensko "A" -  Novopacké Sklepy  4 : 3sn
1122 Sklopísek Střeleč -  HC Black Rooks Syřenov  2 : 1
1123 Sokol Roztoky -  Sokol Těpeře  4 : 5sn
1124 HC Piráti -  HC Semily  6 : 2
1125 HC Železný Brod -  HC Mírová  7 : 1
6. KOLO
1026 Cutisin Jilemnice -  HC Jilemnice  3 : 4
1027 HC TJ Benešov -  Sokol Rovensko "B"  1 : 4
1028 HC Čeští Letci -  Sokol Horní Branná  3 : 2
1029 HC ZEOS Lomnice -  BHK Turnov 7
: 2
1030 Grey Grizzlies Hořice -  Kaspo 4
: 5
1126 Novopacké Sklepy -  HC Mírová  11 : 4
1127 HC Semily -  HC Železný Brod  1 : 7
1128 Sokol Těpeře -  HC Piráti  4 : 2
1129 HC Black Rooks Syřenov -  Sokol Roztoky  1 : 2
1130 Sokol Rovensko "A" -  Sklopísek Střeleč 2
: 5
7. KOLO
1031 Kaspo -  Cutisin Jilemnice 6
: 3
1032 BHK Turnov -  Grey Grizzlies Hořice  1 : 4
1033 Sokol Horní Branná -  HC ZEOS Lomnice  0 : 6
1034 Sokol Rovensko "B" -  HC Čeští Letci  1 : 13
1035 HC Jilemnice -  HC TJ Benešov  3 : 2
1131 Sklopísek Střeleč -  Novopacké Sklepy  1 : 7
1132 Sokol Roztoky -  Sokol Rovensko "A" 7
: 4
1133 HC Piráti -  HC Black Rooks Syřenov  2 : 5
1134 HC Železný Brod -  Sokol Těpeře  3 : 4
1135 HC Mírová -  HC Semily  2 : 5
8. KOLO
1036 Cutisin Jilemnice -  HC TJ Benešov  4 : 1
1037 HC Čeští Letci -  HC Jilemnice  7 : 2
1038 HC ZEOS Lomnice -  Sokol Rovensko "B"  9 : 1
1039 Grey Grizzlies Hořice -  Sokol Horní Branná  9 : 1
1040 Kaspo -  BHK Turnov 3
: 5
1136 Novopacké Sklepy -  HC Semily  11 : 1
1137 Sokol Těpeře -  HC Mírová  11 : 0
1138 HC Black Rooks Syřenov -  HC Železný Brod  5 : 2
1139 Sokol Rovensko "A" -  HC Piráti  0 : 2
1140 Sklopísek Střeleč -  Sokol Roztoky  3 : 4
9. KOLO
1041 BHK Turnov -  Cutisin Jilemnice  8 : 3
1042 Sokol Horní Branná -  Kaspo  1 : 12
1043 Sokol Rovensko "B" -  Grey Grizzlies Hořice  0 :
1044 HC Jilemnice -  HC ZEOS Lomnice  1 : 5
1045 HC TJ Benešov -  HC Čeští Letci  0 : 5
1141 Sokol Roztoky -  Novopacké Sklepy  2 : 4
1142 HC Piráti -  Sklopísek Střeleč  2 : 11
1143 HC Železný Brod -  Sokol Rovensko "A"  3 : 5
1144 HC Mírová -  HC Black Rooks Syřenov  0 : 7
1145 HC Semily -  Sokol Těpeře  4 : 11
02.10.2012 18:01:10
hclomsro
10.01.2016 Nový web LHL
Všechny informace jsou přesunuty na nový web www.lhl-lomnice.cz

11.12.2015 Statistiky základní části.
V pondělí 14.12. budou vydány kompletní statistiky po základní části soutěže.

11.12.2015 V neděli končí základní část.
Příští týden zahajuje nadstavba ve skupinách 1-6 a 5-12. Dvanáctým účastníkem soutěže
se stala Stará garda HC Lomnice, která nahradí Devro.

05.11.2015 Další letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Opět byl aktualizován rozpis soutěže a také všechny dosavadní výsledky a tabulka.

19.10.2015 První letošní tabulka a aktualizace všech výsledků.
Nově najdete u rozpisu soutěže také všechny dosavadní výsledky a první letošní tabulku.

03.10.2015 Dnešní program zrušen.
Všechna dnešní utkání byla z důvodu nedostatku hráčů odložena a budou sehrána v náhradním termínu. Nedělní večerní utkání snad již bude sehráno.

24.09.2015. Nová sezóna zahájena.
Duelem Syřenov - Střeleč byl zahájen 33. ročník Okresní přebor Svijanské nápojky - LHL. Oba celky se nakonec rozešli smírně.

15.09.2015. Aktiv klubů schválil jízdní řád nové sezóny.
Do nové sezóny vstupuje nakonec 12 týmů. V soutěži skončili oba turnovské týmy, Rovensko a Kaspo.

 
     
     
     
     
     
     
     
KONEČNÁ TABULKA
SEZÓNA 2013/14

1  Sokol Roztoky
2  Sokol Těpeře
3  HC Čeští Letci
4  BHK Turnov A
5  HC Black Rooks Syřenov
6  HC Sklepy team N. Paka
7  Sokol Rovensko
8  Sklopísek Střeleč
9  Sokol Horní Branná
10 Kaspo
11 HC ZEOS Lomnice
12 Grey Grizzlies Hořice
13 HC Železný Brod
14 Devro Jilemnice
15 HC Semily
16 BHK Turnov B
17 HC Jilemnice
18 HC Mírová
19 HC TJ Benešov
Copyright LHL 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one